Doubleparker NKPXL

DOUBLEPARKER NKPXL

System Doubleparker NKPXL to rozwiązanie bardziej elastyczne zwłaszcza w budownictwie mieszkalnym jednorodzinnym, gdzie są stosowane dachy dwuspadowe. Dzięki możliwości manewrowania kątem nachylenia platformy górnej urządzenie to z łatwością można dostosować do ograniczeń wysokościowych pomieszczenia [prześwit już od 260 cm] lub parkowania pojazdów wyższych [SUV].

Platformy parkingowe Nussbaum: Liftparker N4402

LIFTPARKER N4402 (dawniej N4400)

Liftparker N4402 to podstawowy prosty system hydrauliczny z płaskimi platformami, zwiększającymi komfort użytkowania. Umieszczenie słupa w połowie długości platformy zmniejsza masę urządzenia, a co za tym idzie redukuje siły działające na podłoże. Standardowe wymiary budowlane to 165/170cm zagłębienia oraz 325cm prześwitu.

Platformy parkingowe Nussbaum: Liftparker N4602

LIFTPARKER N4602 (dawniej: N4600)

Liftparker N4602 to zmodyfikowana wersja urządzenia Liftparker N4402 z poziomymi platformami oraz zagłębieniem. Zwiększony komfort parkowania możliwy jest dzieki przesunięciu słupów do tyłu urządzenia.

Liftparker N4602 Nussbaum platforma parkingowa dla niepełnosprawnych

LIFTPARKER N4602 disabled (dawniej N4600 disabled)

Platforma typu disabled jest specjalistycznym modelem platformy parkingowe Liftparker N4602 o zwiększonej szerokości 360 cm, która odpowiada potrzebom osób niepełnosprawnych. Zapewniając wysokość min.

Platformy parkingowe Quadroparker N4902 Nussbaum

QUADROPARKER N4902 (dawniej COMFORTPARKER QUADRO OUTDOOR T2)

Quadroparker N4902 oprócz wygodny użytkowania dzięki zlokalizowaniu słupów w narożnikach urządzenia, charakteryzuje się całkowitym wypłaszczeniem górnej platformy. Nie posiada burt, najazdu ani innych dodatkowych przeszkód. Dodatkowo wyposażony jest w uszczelnienia przeciwopadowe dzięki czemu z powodzeniem zastosowany może być na zewnątrz bez zadaszenia.

Platforma parkingowa dla niepełnosprawnych Quadroparker N4902 Nussbaum

QUADROPARKER N4902 disabled (dawniej COMFORTPARKER QUADRO OUTDOOR T2 disabled)

Systemy Quadroparker N4902 to bardzo wygodne rozwiązanie dla wymagających klientów. Urządzenie charakteryzuje się otwartą przestrzenią wokół pojazdu - słupy zostały przeniesione w narożniki systemu, by zapewnić pełną wygodę użytkowania (brak dodatkowych stężeń oraz słupów przy otwieraniu drzwi).N4902 przeznaczony jest do stosowania wewnątrz lub na zewnątrz pod odpowiednim zadaszeniem.

Platformy parkingowe Quadroparker N4903 Nussbaum

QUADROPARKER N4903 (dawniej COMFORTPARKER QUADRO OUTDOOR T3)

Quadroparker N4903 oprócz wygodny użytkowania dzięki zlokalizowaniu słupów w narożnikach urządzenia, charakteryzuje się całkowitym wypłaszczeniem górnej platformy. Nie posiada burt, najazdu ani innych dodatkowych przeszkód. Dodatkowo wyposażony jest w uszczelnienia przeciwopadowe dzięki czemu z powodzeniem zastosowany może być na zewnątrz bez zadaszenia.