Doubleparker NKPXL

DOUBLEPARKER NKPXL

System Doubleparker NKPXL to rozwiązanie bardziej elastyczne zwłaszcza w budownictwie mieszkalnym jednorodzinnym, gdzie są stosowane dachy dwuspadowe. Dzięki możliwości manewrowania kątem nachylenia platformy górnej urządzenie to z łatwością można dostosować do ograniczeń wysokościowych pomieszczenia [prześwit już od 260 cm] lub parkowania pojazdów wyższych [SUV].

Platformy parkingowe De-PARK: DE-40

Parking system DE-40

Urządzenie DE-40 jest rozwiązaniem dla zależnego parkowania pojazdów. Słupy tego urządzenia znajdują się przy tylnej ścianie i do niej są kotwione. Zaletą takiego ustawienia jest brak przeszkód dla otwarcia drzwi kierowcy. Podobnie jak przy pozostałych platformach DE- zastosowano tutaj płaskie blachy najazdowe.

Platformy parkingowe De-PARK: DE-37

Parking system DE-37

Urządzenie DE-37 jest rozwiązaniem dla niezależnego parkowania, które można stosować już przy bardzo niskim prześwicie w garażu (już od 295cm!). Zdecydowaną jego zaletą jest prostota rozwiązania technicznego oraz zastosowanie płaskich blach najazdowych. Urządzenie w pozycji opuszczonej pozostaje dostępne w pozycji horyzontalnej, natomiast po podniesieniu jest pochylone.

Platformy parkingowe De-PARK: DE-38

Parking system DE-38

Urządzenie DE-38 jest naszym standardowym rozwiązaniem dla niezależnego parkowania pojazdów, charakteryzujące się poziomo ustawionymi platformami zarówno w pozycji opuszczonej jak i podniesionej. Zdecydowaną jego zaletą jest prostota rozwiązania technicznego oraz zastosowanie płaskich blach najazdowych.

Platformy parkingowe De-PARK: DE-48

Parking system DE-48

Urządzenie DE-48 jest rozwiązaniem dla niezależnego parkowania pojazdów. Dzięki słupom ustawionym przy tylnej ścianie ułatwiony został dostęp dla kierowców do strefy pojazdu. Podobnie jak ma to miejsce przy standardowym DE-38 charakteryzuje się poziomo ustawionymi platformami zarówno w pozycji opuszczonej jak i podniesionej.

Platformy parkingowe De-PARK: DE-58

Parking system DE-58

Urządzenie DE-58 to najlepsze rozwiązanie dla niezależnego parkowania pojazdów z zagłębieniem na zewnątrz budynku. System ten pozwala na zaparkowanie dwóch pojazdów w pionie. Jest to system przejezdny - pozwala na przejazd po górnej platformie na zlokalizowane za nim miejsca parkingowe. Podobnie jak przy pozostałych platformach DE- zastosowano tutaj płaskie blachy najazdowe.

Platformy parkingowe De-PARK: DE-59

Parking system DE-59

Urządzenie DE-59 to najlepsze rozwiązanie dla niezależnego parkowania pojazdów z zagłębieniem na zewnątrz budynku. System ten pozwala na zaparkowanie trzech pojazdów w pionie. Jest to system przejezdny - pozwala na przejazd po górnej platformie na zlokalizowane za nim miejsca parkingowe. Podobnie jak przy pozostałych platformach DE- zastosowano tutaj płaskie blachy najazdowe.