Doubleparker NKPXL

DOUBLEPARKER NKPXL

System Doubleparker NKPXL to rozwiązanie bardziej elastyczne zwłaszcza w budownictwie mieszkalnym jednorodzinnym, gdzie są stosowane dachy dwuspadowe. Dzięki możliwości manewrowania kątem nachylenia platformy górnej urządzenie to z łatwością można dostosować do ograniczeń wysokościowych pomieszczenia [prześwit już od 260 cm] lub parkowania pojazdów wyższych [SUV].

Platformy parkingowe Parkline N5102 Nussbaum

PARKLINE N5102 (dawniej N5001-IS)

Parkline N5102 to zintegrowany system półautomatyczny bez zagłębienia umożliwiający parkowanie niezależne. Działanie systemu polega na kombinacji platform przesuwnych poziomo i platform podnoszonych. W urządzeniu dolny rząd stanowią platformy przesuwne poziomo w ilości liczba segmentów -1.

Platformy parkingowe Nussbaum: Parkline N5102 + N5102 przejezdny

PARKLINE N5102+N5102 (dawniej N5001-IS+N5001-IS)

Platformy parkingowe Parkline N5102 można zestawiać ze sobą rzędami jeden za drugim. Dzięki takiemu rozwiązaniu z jednej drogi dojazdowej możemy obsługiwać dwa rzędy tego typu urządzeń umożliwiających niezależne parkowanie pojazdów.

Platformy parkingowe Nussbaum: Parkline N5102 + N6301

PARKLINE N5102+N6301 (dawniej N5001-IS+NPQA)

Systemy Parkline N5102 zestawiać można także z platformami przesuwnymi poprzecznie N6301 . Układ taki zwiększa ilość miejsc postojowych dostępnych z jednej drogi dojazdowej.

Palety poprzecznie przesuwne N6301 Nussbaum

PALETY POPRZECZNE N6301 (dawniej N-120PQA)

System platform poprzecznie przesuwnych N6301 służy do niezależnego parkowania pojazdów samochodowych w rzędach (jeden za drugim) wewnątrz budynków. Rząd platform poprzedza rząd tradycyjnych miejsc parkingowych, dzięki czemu można dwukrotnie (lub trzykrotnie w przypadku dwóch rzędów platform) zwiększyć ilość miejsc parkingowych obsługiwanych przez jedną drogę dojazdową.

Platformy parkingowe palety przesuwne N6101 Nussbaum

PALETY PODŁUŻNE N6101 (dawniej N-120PSA)

System palet przesuwnych podłużnie N6101 występuje w dwóch wariantach: pojedynczej N6101 i podwójnej N6201. Palety poprzedzają rząd tradycyjnych miejsc parkingowych, zwiększając powierzchnię parkingową max. o 30%. Ich zaletą jest fakt, że nie wymagają poszerzania drogi dojazdowej.

Platformy parkingowe Nussbaum palety przesuwne N6201

PALETY PODŁUŻNE N6201 (dawniej N-220PSA)

System palet przesuwnych podłużnie N6201 występuje w dwóch wariantach: pojedynczej N6101 i podwójnej N6201. Palety poprzedzają rząd tradycyjnych miejsc parkingowych, zwiększając powierzchnię parkingową max. o 30%. Ich zaletą jest fakt, że nie wymagają poszerzania drogi dojazdowej.

Parking automatyczny Borderparker Nussbaum

BORDERPARKER

Borderparker to jeden z najnowocześniejszych systemów parkingów automatycznych. Układ podłużnie ustawionych palet, jedna za drugą, sprzężony z obsługującą je windą usytuowaną najczęściej w centralnej lokalizacji. System może być zestawiany z jednej, dwu lub trzech palet po jednej lub z oby stron szybu windowego na wielu poziomach. Może być sytuowany pod ziemią.

Parking automatyczny TRANSVERSE Parker Nussbaum

TRANSVERSEPARKER

Automatic TRANSVERSE Parker to układ poprzecznie ustawionych palet, jedna za drugą, sprzężony z obsługującą je windą usytuowaną najczęściej w centralnej lokalizacji. System może być zestawiany z jednej, dwu lub trzech palet po jednej lub z obu stron szybu windowego na wielu poziomach. Sytuowany pod ziemią. Pomieszczenie wjazdu może być przejezdne lub wyposażone w obrotnicę.

Platformy parkingowe parking automatyczny ROOT Parker Nussbaum

ROOT Parker

Automatic ROOT Parker to zaawansowany system wykorzystujący technologie konstrukcji typu Transverse i Border, w którym zastosowane są dwa rodzaje platform: poprzecznie i podłużnie przesuwne, mogące się poruszać tylko w określonych dla siebie kierunkach. Wspólnym rdzeniem systemu jest winda, która w przestrzeni pomieszczenia wjazdu może być wyposażona w obrotnicę.

Parking automatyczny Carouselparker Nussbaum

CAROUSELPARKER

Carouselparker to tzw. karuzelowy system parkingu automatycznego. Występuje on w wersji pionowej i poziomej. W przypadku pionowego układu pojazdy parkowane są na 2-6 kondygnacjach w jednym rzędzie. W wersji poziomej w schemacie podstawowym pojazdy ustawione są w 2 lub więcej rzędach na jednej kondygnacji - uruchamiając rzędy platform rotacyjnie przywołujemy wybrany pojazd.

Parking rzędowy automatyczny Nussbaum: układ poprzeczny 2-kondygnacyjny

SYSTEMY RZĘDOWE X

System rzędowy podłużny (X) jest rozwiązaniem w pełni modułowym, projektowanym i realizowanym dla indywidualnych uwarunkowań przestrzennych budynku. Jest jednym z najbardziej zaawansowanych i efektywnych platformowych systemów parkowania pojazdów.

Parkingi automatyczne rzędowe Nussbuam: układ podłużny 2-kondygnacyjny

SYSTEMY RZĘDOWE Y

System rzędowy poprzeczny (Y) jest rozwiązaniem w pełni modułowym, projektowanym i realizowanym dla indywidualnych uwarunkowań przestrzennych budynku. Jest jednym z najbardziej zaawansowanych i efektywnych platformowych systemów parkowania pojazdów.

Parking automatyczny X-Y Nussbaum

SYSTEM INTELIGENTNY X-Y

Parking automatyczny Nussbaum oparty na systemie inteligentnym X-Y jest połączeniem ruchu poprzecznego i podłużnego palet. Jest to najbardziej zaawansowany technologicznie układ tasowania palet. Niezbędna odpowiednia ilość miejsc na realizację przesuwu. Dostępny w jedno lub wielokondygnacyjnych układach, podziemnych i naziemnych.

Platformy parkingowe parking automatyczny Nussbaum Tower Cubator

TOWER CUBATOR

Wieżowy system modułowy Tower oparty o wielopoziomowy układ naziemny. Winda zajmuje centralną pozycję względem umieszczonych po bokach palet parkingowych. Budowany na planie kwadratu, prostokąta, krzyża lub wieloboku. Może być wbudowany w zewnętrzną strukturę budowlaną bądź stanowić samonośną konstrukcję stalową, np. oszkloną; często wyposażany w zintegrowaną obrotnicę.

Platformy parkingowe parking automatyczny Nussbaum Tower Duplo

TOWER DUPLO

Parkingi automatyczne typu Tower są najnowocześniejszymi systemami parkingowymi. Wieżowy system modułowy Tower oparty o wielopoziomowy układ naziemny. Winda zajmuje centralną pozycję względem umieszczonych po bokach palet parkingowych. Budowany na planie kwadratu, prostokąta, krzyża lub wieloboku.