Doubleparker NKPXL

DOUBLEPARKER NKPXL

System Doubleparker NKPXL to rozwiązanie bardziej elastyczne zwłaszcza w budownictwie mieszkalnym jednorodzinnym, gdzie są stosowane dachy dwuspadowe. Dzięki możliwości manewrowania kątem nachylenia platformy górnej urządzenie to z łatwością można dostosować do ograniczeń wysokościowych pomieszczenia [prześwit już od 260 cm] lub parkowania pojazdów wyższych [SUV].

Platformy parkingowe Nussbaum: Liftparker N4402

LIFTPARKER N4402 (dawniej N4400)

Liftparker N4402 to podstawowy prosty system hydrauliczny z płaskimi platformami, zwiększającymi komfort użytkowania. Umieszczenie słupa w połowie długości platformy zmniejsza masę urządzenia, a co za tym idzie redukuje siły działające na podłoże. Standardowe wymiary budowlane to 165/170cm zagłębienia oraz 325cm prześwitu.

Platformy parkingowe Nussbaum: Liftparker N4602

LIFTPARKER N4602 (dawniej: N4600)

Liftparker N4602 to zmodyfikowana wersja urządzenia Liftparker N4402 z poziomymi platformami oraz zagłębieniem. Zwiększony komfort parkowania możliwy jest dzieki przesunięciu słupów do tyłu urządzenia.

Liftparker N4602 Nussbaum platforma parkingowa dla niepełnosprawnych

LIFTPARKER N4602 disabled (dawniej N4600 disabled)

Platforma typu disabled jest specjalistycznym modelem platformy parkingowe Liftparker N4602 o zwiększonej szerokości 360 cm, która odpowiada potrzebom osób niepełnosprawnych. Zapewniając wysokość min.

Platformy parkingowe Quadroparker N4902 Nussbaum

QUADROPARKER N4902 (dawniej COMFORTPARKER QUADRO OUTDOOR T2)

Quadroparker N4902 oprócz wygodny użytkowania dzięki zlokalizowaniu słupów w narożnikach urządzenia, charakteryzuje się całkowitym wypłaszczeniem górnej platformy. Nie posiada burt, najazdu ani innych dodatkowych przeszkód. Dodatkowo wyposażony jest w uszczelnienia przeciwopadowe dzięki czemu z powodzeniem zastosowany może być na zewnątrz bez zadaszenia.

Platforma parkingowa dla niepełnosprawnych Quadroparker N4902 Nussbaum

QUADROPARKER N4902 disabled (dawniej COMFORTPARKER QUADRO OUTDOOR T2 disabled)

Systemy Quadroparker N4902 to bardzo wygodne rozwiązanie dla wymagających klientów. Urządzenie charakteryzuje się otwartą przestrzenią wokół pojazdu - słupy zostały przeniesione w narożniki systemu, by zapewnić pełną wygodę użytkowania (brak dodatkowych stężeń oraz słupów przy otwieraniu drzwi).N4902 przeznaczony jest do stosowania wewnątrz lub na zewnątrz pod odpowiednim zadaszeniem.

Platformy parkingowe Parkline N5102 Nussbaum

PARKLINE N5102 (dawniej N5001-IS)

Parkline N5102 to zintegrowany system półautomatyczny bez zagłębienia umożliwiający parkowanie niezależne. Działanie systemu polega na kombinacji platform przesuwnych poziomo i platform podnoszonych. W urządzeniu dolny rząd stanowią platformy przesuwne poziomo w ilości liczba segmentów -1.

Platformy parkingowe Uniparker N5202 Nussbaum

UNIPARKER N5202 (dawniej N5002-IS)

Uniparker N5202 to zintegrowany system półautomatyczny z zagłębieniem. System wykorzystuje połączenie technologii platform przesuwnych poprzecznie (górny poziom) i podnoszonych (dolny poziom). Ruch platform poprzecznych możliwy jest dzięki jednemu wolnemu miejscu w rzędzie, do poziomu którego podnosi się wzywana platforma dolna.

Platformy parkingowe Uniparker N5303 Nussbaum

UNIPARKER N5303 (dawniej N5003-IS)

Uniparker N5303 to nowoczesna zintegrowana platforma parkingowa trzypoziomowa z zagłębieniem. System wykorzystuje połączenie technologii platform przesuwnych poprzecznie (środkowy poziom) i podnoszonych/opuszczanych (dolny i górny poziom). Ruch platform poprzecznych możliwy jest dzięki jednemu wolnemu miejscu w rzędzie, do poziomu którego podnosi się wzywana platforma dolna lub górna.

Platformy parkingowe Nussbaum: Parkline N5102 + N5102 przejezdny

PARKLINE N5102+N5102 (dawniej N5001-IS+N5001-IS)

Platformy parkingowe Parkline N5102 można zestawiać ze sobą rzędami jeden za drugim. Dzięki takiemu rozwiązaniu z jednej drogi dojazdowej możemy obsługiwać dwa rzędy tego typu urządzeń umożliwiających niezależne parkowanie pojazdów.

Platformy parkingowe Nussbaum: Parkline N5102 + N6301

PARKLINE N5102+N6301 (dawniej N5001-IS+NPQA)

Systemy Parkline N5102 zestawiać można także z platformami przesuwnymi poprzecznie N6301 . Układ taki zwiększa ilość miejsc postojowych dostępnych z jednej drogi dojazdowej.

Platformy parkingowe Nussbaum: Uniparker N5202 + N6301

UNIPARKER N5202+N6301 (dawniej N5002-IS+NPQA)

Wydajny system parkowania złożony z nowoczesnej platform parkingowej typu Parkline N5202 oraz palety przesuwnej poprzecznej typu N6301 .

Platformy parkingowe Nussbaum: Uniparker N5303 + N5102 przejezdny

UNIPARKER N5303 + N5102 (dawniej N5003-IS + N5001-IS)

Wydajny system parkowania złożony z platform typu Uniparker N5303 i Parkline N5102 w układzie przejezdnym.

1

UNIPARKER N5303+N6301 (dawniej N5003-IS + NPQA)

Wydajny system parkowania złożony z platformy typu Uniparker N5303 oraz palety przesuwnej poprzecznej typu N6301 .

Palety poprzecznie przesuwne N6301 Nussbaum

PALETY POPRZECZNE N6301 (dawniej N-120PQA)

System platform poprzecznie przesuwnych N6301 służy do niezależnego parkowania pojazdów samochodowych w rzędach (jeden za drugim) wewnątrz budynków. Rząd platform poprzedza rząd tradycyjnych miejsc parkingowych, dzięki czemu można dwukrotnie (lub trzykrotnie w przypadku dwóch rzędów platform) zwiększyć ilość miejsc parkingowych obsługiwanych przez jedną drogę dojazdową.

Platformy parkingowe palety przesuwne N6101 Nussbaum

PALETY PODŁUŻNE N6101 (dawniej N-120PSA)

System palet przesuwnych podłużnie N6101 występuje w dwóch wariantach: pojedynczej N6101 i podwójnej N6201. Palety poprzedzają rząd tradycyjnych miejsc parkingowych, zwiększając powierzchnię parkingową max. o 30%. Ich zaletą jest fakt, że nie wymagają poszerzania drogi dojazdowej.

Parking automatyczny Borderparker Nussbaum

BORDERPARKER

Borderparker to jeden z najnowocześniejszych systemów parkingów automatycznych. Układ podłużnie ustawionych palet, jedna za drugą, sprzężony z obsługującą je windą usytuowaną najczęściej w centralnej lokalizacji. System może być zestawiany z jednej, dwu lub trzech palet po jednej lub z oby stron szybu windowego na wielu poziomach. Może być sytuowany pod ziemią.

Parking automatyczny TRANSVERSE Parker Nussbaum

TRANSVERSEPARKER

Automatic TRANSVERSE Parker to układ poprzecznie ustawionych palet, jedna za drugą, sprzężony z obsługującą je windą usytuowaną najczęściej w centralnej lokalizacji. System może być zestawiany z jednej, dwu lub trzech palet po jednej lub z obu stron szybu windowego na wielu poziomach. Sytuowany pod ziemią. Pomieszczenie wjazdu może być przejezdne lub wyposażone w obrotnicę.

Platformy parkingowe parking automatyczny ROOT Parker Nussbaum

ROOT Parker

Automatic ROOT Parker to zaawansowany system wykorzystujący technologie konstrukcji typu Transverse i Border, w którym zastosowane są dwa rodzaje platform: poprzecznie i podłużnie przesuwne, mogące się poruszać tylko w określonych dla siebie kierunkach. Wspólnym rdzeniem systemu jest winda, która w przestrzeni pomieszczenia wjazdu może być wyposażona w obrotnicę.

Parking automatyczny Carouselparker Nussbaum

CAROUSELPARKER

Carouselparker to tzw. karuzelowy system parkingu automatycznego. Występuje on w wersji pionowej i poziomej. W przypadku pionowego układu pojazdy parkowane są na 2-6 kondygnacjach w jednym rzędzie. W wersji poziomej w schemacie podstawowym pojazdy ustawione są w 2 lub więcej rzędach na jednej kondygnacji - uruchamiając rzędy platform rotacyjnie przywołujemy wybrany pojazd.

Parking rzędowy automatyczny Nussbaum: układ poprzeczny 2-kondygnacyjny

SYSTEMY RZĘDOWE X

System rzędowy podłużny (X) jest rozwiązaniem w pełni modułowym, projektowanym i realizowanym dla indywidualnych uwarunkowań przestrzennych budynku. Jest jednym z najbardziej zaawansowanych i efektywnych platformowych systemów parkowania pojazdów.

Parkingi automatyczne rzędowe Nussbuam: układ podłużny 2-kondygnacyjny

SYSTEMY RZĘDOWE Y

System rzędowy poprzeczny (Y) jest rozwiązaniem w pełni modułowym, projektowanym i realizowanym dla indywidualnych uwarunkowań przestrzennych budynku. Jest jednym z najbardziej zaawansowanych i efektywnych platformowych systemów parkowania pojazdów.

Parking automatyczny X-Y Nussbaum

SYSTEM INTELIGENTNY X-Y

Parking automatyczny Nussbaum oparty na systemie inteligentnym X-Y jest połączeniem ruchu poprzecznego i podłużnego palet. Jest to najbardziej zaawansowany technologicznie układ tasowania palet. Niezbędna odpowiednia ilość miejsc na realizację przesuwu. Dostępny w jedno lub wielokondygnacyjnych układach, podziemnych i naziemnych.