Winda samochodowa NKMOVE 30L

NKMOVE 30L (Move 30L)

Podnośnik MOVE 30L posiada dwie kolumny podnoszące umieszczone na jednym z dłuższych boków platformy. Pozwala to wykorzystać całą powierzchnię platformy. Udźwig urządzenia wynosi 3000kg. Maksymalna wysokość podnoszenia to 16m. Z wykorzystaniem urządzenia MOVE 30L możliwy jest transport zarówno samochodów, jak również towarów.

Dźwignik samochodowy NKMOVE 30N

NKMOVE 30N (Move 30N)

NKMOVE 30N jest podnośnikiem posiadającym dwie kolumny podnoszące umieszczone po przeciwnych stronach na długich bokach platformy. Może zostać zainstalowany nawet w miejscach gdzie nie ma możliwości bezpośredniego mocowania do ścian.

Winda samochodowa NKTMOVE 30L

NKTMOVE 30L (TotalMove 30L)

Podnośnik NKTMOVE 30L posiada dwie kolumny podnoszące umieszczone na jednym z dłuższych boków platformy. Pozwala to wykorzystać całą powierzchnię platformy. Udźwig urządzenia wynosi 3000kg. Maksymalna wysokość podnoszenia to 16m. Urządzenie może być używane do transportu zarówno samochodów jak i towarów.

Winda samochodowa NKTREX GOLD

NKTREX GOLD (TotalRex Gold)

NKTREX GOLD jest wszechstronnym podnośnikiem nożycowym służącym do podnoszenia samochodu na maksymalną wysokość 4,1m. Kierowca może znajdować się w samochodzie w trakcie podnoszenia.

Podnośnik samochodowy NKTREX PF

NKTREX PF (TotalRex PF)

NKTREX PF jest wszechstronnym podnośnikiem nożycowym służącym do podnoszenia samochodu na maksymalną wysokość 3,5m. Kierowca może znajdować się w samochodzie w trakcie podnoszenia. Na platformie znajdują się panele sterowania umożliwiające obsługę urządzenia bez konieczności wysiadania z samochodu.

Dźwignik samochodowy NKREX

NKREX PF / GOLD (Rex PF / Rex Gold)

NKRex PF jest wszechstronnym podnośnikiem nożycowym. Służy do podnoszenia samochodu na maksymalną wysokość 3,5m. Ten typ podnośnika posiada maksymalny udźwig 3 tony. Wersja PF posiada jedno ramię przymocowane na stałe do podłoża co upraszcza konstrukcję i zmniejsza koszty urządzenia.

Carlift windy samochodowe Nussbaum

CARLIFT N4.20CI-N4.40CI

Windy samochodowe CARLIFT są rodzajem obudowanych podnośników hydraulicznych. Ich główną zaletą jest fakt, że w czasie windowania pojazdu kierowca może znajdować się w pojeździe. Zwiększa to zdecydowanie wygodę użytkowania (przy nieobudowanych podnośnikach nie ma możliwości przebywania w obrębie urządzenia w czasie windowania).

Podnośnik LCLS Verticar Nussbaum platformy parkingowe

LCLS-VERTICAR

LCLS jest jednym z uniwersalnych podnosników nożycowych. Posiada kompaktową produkcje przez co ma niewielkie wymagnia przestrzenne. Urządzenie znakomicie sprawdza się w trudnych warunkach przestrzennych. Z wykorzystaniem LCLS niedozwolony jest transport osób.

LCLS Baldachim Nussbaum winda podnośnik samochodowy platformy parkingowe

LCLS-BALDACHIM

Podnośnik nożycowy LCLS o kompaktowej konstrukcji dedykowany do zastosowań w warunkach ograniczonych możliwości przestrzennych. Dzieki zastosowaniu zamykającego urządzenie od góry baldachimu, ktorego powierzhnia może zostać wykonana w formie dowolnej posadzki lub nawierzchni, stwarza nieograniczone możliwości projektowe [wnętrza i otoczenie budynków]. Stosowany m.in.