Carlift windy samochodowe Nussbaum

CARLIFT N4.20CI-N4.40CI

Windy samochodowe CARLIFT są rodzajem obudowanych podnośników hydraulicznych. Ich główną zaletą jest fakt, że w czasie windowania pojazdu kierowca może znajdować się w pojeździe. Zwiększa to zdecydowanie wygodę użytkowania (przy nieobudowanych podnośnikach nie ma możliwości przebywania w obrębie urządzenia w czasie windowania).

Podnośnik LCLS Verticar Nussbaum platformy parkingowe

LCLS-VERTICAR

LCLS jest jednym z uniwersalnych podnosników nożycowych. Posiada kompaktową produkcje przez co ma niewielkie wymagnia przestrzenne. Urządzenie znakomicie sprawdza się w trudnych warunkach przestrzennych. Z wykorzystaniem LCLS niedozwolony jest transport osób.

LCLS Baldachim Nussbaum winda podnośnik samochodowy platformy parkingowe

LCLS-BALDACHIM

Podnośnik nożycowy LCLS o kompaktowej konstrukcji dedykowany do zastosowań w warunkach ograniczonych możliwości przestrzennych. Dzieki zastosowaniu zamykającego urządzenie od góry baldachimu, ktorego powierzhnia może zostać wykonana w formie dowolnej posadzki lub nawierzchni, stwarza nieograniczone możliwości projektowe [wnętrza i otoczenie budynków]. Stosowany m.in.

WYPOSAŻENIE DODATKOWE

Nasza oferta wyposażenia dodatkowego obejmuje elementy uzupełniające zestawy platform parkingowych, które podwyższają komfort użytkowania urządzeń. Dostarczamy i montujemy m.in.: zadaszenia i pokrycia platform typu outdoor, dodatkowe bramy i bariery ochronne, kładki i pokrycia wykonane z blachy ryflowanej, ograniczniki, nowoczesne ciekłokrystaliczne panele sterowania, lustra garażowe.