Podnośnik LCLS Verticar Nussbaum platformy parkingowe

LCLS-VERTICAR

LCLS jest jednym z uniwersalnych podnosników nożycowych. Posiada kompaktową produkcje przez co ma niewielkie wymagnia przestrzenne. Urządzenie znakomicie sprawdza się w trudnych warunkach przestrzennych. Z wykorzystaniem LCLS niedozwolony jest transport osób.

LCLS Baldachim Nussbaum winda podnośnik samochodowy platformy parkingowe

LCLS-BALDACHIM

Podnośnik nożycowy LCLS o kompaktowej konstrukcji dedykowany do zastosowań w warunkach ograniczonych możliwości przestrzennych. Dzieki zastosowaniu zamykającego urządzenie od góry baldachimu, ktorego powierzhnia może zostać wykonana w formie dowolnej posadzki lub nawierzchni, stwarza nieograniczone możliwości projektowe [wnętrza i otoczenie budynków]. Stosowany m.in.

WYPOSAŻENIE DODATKOWE

Nasza oferta wyposażenia dodatkowego obejmuje elementy uzupełniające zestawy platform parkingowych, które podwyższają komfort użytkowania urządzeń. Dostarczamy i montujemy m.in.: zadaszenia i pokrycia platform typu outdoor, dodatkowe bramy i bariery ochronne, kładki i pokrycia wykonane z blachy ryflowanej, ograniczniki, nowoczesne ciekłokrystaliczne panele sterowania, lustra garażowe.